13 Kasım 2009 Cuma

Aşık olsun da vampirden olsun bee :P


Twilight'ı beşledim.. Gerçi hala Ozan'ın Spiderman'i yedi kere seyretme rekorunu kırabilmiş değilim ama azimliyim.. Bi on kere daha seyretsem yeter herhalde :))

Neyse ki serinin ikincisinin ( New Moon ) vizyona girmesine bir hafta kaldı.. Doom günü hediyesi olarak onun biletlerini aldırıciim Ozan'a!! Bir süre de ona takılırım artık.. Hemen kopya bi de DVD bulmamız lazım :P Ne de olsa evde sinema keyfi başka..

( Bu arada her gece bir sinema iyi hoş da -seyrettiğim başka şeyler de var tabii, sadece Twilight değil- yanında yediğim o koca tabak dolusu mısırlar n'olcak hiç bilmiyorum!! Ama onsuz da tadı olmuyor yaa.. )....................Aşağıda, bugün hastalığı atlatmış gibi görünen Yusufcuk var.. Üzerine "hafif" birşeyler almış gördüğünüz gibi :)) Malum içerden ısıtma sistemi çalışıyor dört gündür, pek giydiremiyorum kendisini.. İyileşti galiba ama belli olmuyor ki işte, tam geçti diyorum, gece bir bakıyorum ateşler içinde yine!


Ellere dikkat lütfen!

Pek sevecen, sevgi pıtırcığı bir oğlum var gerçekten :P
El ele Batman izliyorlar dayısıyla :))........................
Bu hafta misafirden yana oldukça kısmetliydim.. Önce kardeşim vardı bir hafta (gerçi o misafir sayılmaz ama neyse- o gidince de dün Ozan'ın arkadaşlarını ağırladık akşam yemeğinde.. Söylemesi ayıptır tüm yemeklere bayılmışlar ama favori yine fix olarak her misafirime yaptığım karamelli muhallebi oldu :)) Gelenler beş kişiydi ama ne olur ne olmaz diye iki ölçü yapmıştım.. İyi ki öyle yapmıştım, dolapta sadece üç tane tatlı kaldı!! ( İki ölçüden normal kaseyle yaklaşık 7 tatlı falan çıkıyor ) Ard arda gönderdim tatlı tabaklarını içeriye :))

Bu akşam da kayınpederimi ve kaynımı bekliyoruz haftasonu bizde kalmaları için.. Kalan tatlılar da onların nasibi artık :)).........................
Aşağıdakiler ise geçen haftasonunun fotoğrafları.. Bugün yükleyebilmem ne güzel!
Film izlemekten vakit kalmamış anlaşılan :P

Yusufcuk keyifle "toypak" oynamakta yine..


Yine anneanne yapımı orjinal bir süveter..
Temamız yine "kış"..Bu da ön taraf.. Yusufcuk bu kardanadama kafayı takmış durumda.. Engin baba şefkatiyle onu da bağrına bastı, yavrucuklar listesine ekledi.. İkide bir "Şimdi bu kardanadam üşüyor mu?" diye soruyor bana :)) Ateşliyken en büyük tartışmamız da bu süveter yüzünden oldu.. Tutturdu "illa giyiceemmmm" diye.. Gel de laf anlat! En sonunda dolabın üstüne attım, ben de alamıyorum zannedip sesini çıkarmıyor :))


Bundans sonraki fotoğraflar hamileler ve "canı çekme" olasılığı olanlar için tehlikeli..
Lütfen hızlı hızlı aşağı kayın ve yazının devamını okuyun :P


Son güveç şenliğimiz..


.......................
Günün haberini sona sakladım..


Evraklarım iki gün önce geldi Amerika'dan.. Bugün de Ozan'ınkiler gelmiş.. Konsolosluğu arayıp mülakat için gün aldım hemen.. Bu ayın sonuna doğru, çok da manidar bir günde vize mülakatım var.. İnşaallah alırım ve size de hem haber verir hem de anlatırım niye manidar bir gün olduğunu :))

Siz şimdiden dua edin olmaz mı? Herşey yolunda gitsin.......................Vee son olarak...Esra gel artık...

Bak "Pona" da ona Pona adını koyan Yusufcuk da seni bekliyor..
Evi topluyorum hızla.. Çayını kolilerin üstünde içmek istemiyorsan elini çabuk tut!!


Herkese iyi bir haftasonu diliyorum..
Hoşçakalın..6 yorum:

firdevs dedi ki...

alcak kuaybe :) sen oralarda guvecleri luplet biz de burda bakalim :p neyse , sen de yakinda emerikadan bildiriciksin . sartlarimiz esit olacak nihohahhhaaa :)) sen de yemek sitelerine bakip ic cekeceksin :) dua konusunda hic merak etme . senin de bu iskenceyi cekmen icin bol bol dua ediciim :p

Kuaybe dedi ki...

Nalçak Firdevs bacıya hatırlatma notu :

"Bundan sonraki fotoğraflar hamileler ve "canı çekme" olasılığı olanlar için tehlikeli..
Lütfen hızlı hızlı aşağı kayın ve yazının devamını okuyun.."

diye uyarı yazmışım, sonra da alçak olmuşum, cık cık cıkkk..

Hadi hamilesin diye affeetim bu sefer ama pi daha olursa valla mangal fotoğrafı koyarım ona göre :P

Kuaybe dedi ki...

Hem penim kocam Emerika'da da güveç yapar, hıh !!

firdevs dedi ki...

elin emerikalarinda guveci nerden bulcen acep :p pehh :)

goze goz , dise dis :) bir arkadasimin guveci var . ben de onu alip guvec yapmam mi :)))) ama kahretsin ben foto ekliyemiciimmm . makinamiz hakkin rahmetine kavustu . olsun ben de yine gelir seni yorumlarimla taciz ederim :)))

yasasin kotuluk :p

Kuaybe dedi ki...

Güvecimi götürcem ben pi kere.. Bu sefer olmasa da orada bulamazsam gelecek sefere!

Hem yap ye kardeşim, sana yapma diyen mi var, cık cık..

Ye de ben de rahatlayayım :P

YAVRU KUŞUN ANNESİ ANNEKUŞ(*YASEMİN*) dedi ki...

İsminin anlamı çok güzelmiş gerçekten.