18 Kasım 2008 Salı

Kısacık bile olsa bir yazı yazacak vaktim yok aslında ama konunun önemine binaen Yusufcuğun tüm protestosunu bir kenara itip oturdum bilgisayarın başına..

Her anne gibi beni de en çok korkutan, içimi en çok acıtan konulardan birisi çocuk istismarı.. Bu konuda elimden gelen ne varsa yapmak boynumun borcu elbette..

Bu kampanyadan Pelin Hanımın aşağıdaki yazıya bıraktığı yorumla haberdar oldum.. Kendisine teşekkür ediyorum ve sizi de imza atmaya davet ediyorum..

( Linki açamayanlar için adres, http://kampanya.annecocuk.com/ )


................


Sabah erkenden çıkıp gece ancak eve gelebileceğim zor bir hafta beni bekliyor.. Yusufcuk da ilk kreş macerasını yaşayacak muhtemelen.. Bizi merak etmeyin tamam mı..


...............Sağdaki "İletişim" linkini güncelledim.. Artık bana kuaybebasturk@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz..

Hoşçakalın..

8 yorum:

firdevs dedi ki...

ya bak simdi cok merak ettim :)) ise mi basladin ?? :)

Adsız dedi ki...

Rabbim kolaylıklar versin.

sühendan dedi ki...

Kuaybe ben galiba bişeyleri kaçırdım.Bu hafta neden yoğun olacağını ve Yusufcuğun yuvada kalması gerektiğini anlayamadım.İşe mi girdin acaba?

Oy verdim canım.Çocuk istismarına hayır!!!!

((Y*A*S*E*M*i*N)) dedi ki...

Hala yoğunluğu çözemedik ama hayırlısı bakalım,meraktayız.

zehra dedi ki...

bende anlamadım bir seymı kacırdım acaba :)
bu arada gecmıs olsun maıl olayından oturu

SELDA dedi ki...

Arkadaşlar gibi bende işe başladığını düşündüm allah sağlık derdi sıkıntısı vermesinde canım senin gibi çalışkan bir arının evde oturması düşünülemez herdurumda iş veya başka bir durum kesin bir hareketlilik söz konusu allah iyiliklerden ayırmasın hoşçakal.

uragan dedi ki...

merakta bıraktın bizi iyice, haftasonu vakit bulunca giderirsin artık merakımızı, her ne oluyorsa iyi bir şeyler oluyordur inşaallah.

AYSUN dedi ki...

Mutlu yıllar canım:) Sevdiklerinle birlikte güzel bir ömür diliyorum...